Antika mobilya Alanlar
Antika mobilya Alanlar

Antika Mobilya Alanlar olarak Google üzerinden arattığınız zaman birçok firma karşınıza çıkmaktadır. Artık internetinde gelişmesiyle birlikte antika mobilya veya antika eşyalarınızı satmak çok daha kolay hale gelmiştir. Bizler 1980 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize antika mobilya alım ve satım üzerine İstanbul’un bir çok bölgesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Antika Mobilya Alanlar olarak sizlere düşen satmak istediğiniz antika mobilyalarınızı . (Klasik, Oymalı, Vintage, Retro) tarzı mobilyalarınızı fotoğraflarını çekmek. Çektiğiniz fotoğrafları bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek nakit olarak ödemesini gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra taşıma işine başlamaktayız. Artık siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere danışmadan eski ve antika mobilyalarınızı satmayın.

Antika Mobilya Alan Yerler

İstanbul’da kentsel dönümüşün başlamasıyla birlikte evler küçülmeye başlamaktadır. Ve evleri yıkılıp yeni evleri hazır hala gelene kadar başka bir yere taşınan müşterilerimizin evlerinde bulunan Klasik, Oymalı, Vintage, Retro tarzı Antika Mobilyalarınızı, Antika Mobilya Alan Yerler olarak en geç 24 saat içerisinde adresinize kadar gelerek nakit olarak satın almaktayız. Ne yazık ki bizlerde siz değerli müşterilerimizin evlerinde bulunan eski, antika mobilyaları satın alamamaktayız. Bunun sebebi ise her mobilya çeşitinin satılmaması olmaktadır.

antika mobilya alan yerler
antika mobilya alan yerler

Antika Mobilya Alan Yerler olarak antika mobilyalarda genellik dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Ahşap türü ,işçilik ve orjinallik ön plandadır. Örneği hiç işcilik olmadan satılan eski mobilya türleri mevcuttur. Bizler o ürünleri ne yazık ki satın almamaktayız. İkinci bir husus ise Antika mobilyaların ağaç bakımdan çok yıpranmamış olması gerekmektedir. Bizlerde tabiki her ürünü satın alıp para kazanmak elbette isteriz. Fakat arz talep meselesi bizim iş bölümündede karşımıza çıkmaktadır.

Antika Mobilya Satmak İstiyorum

Antika Mobilya Satmak İstiyorum diyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Bizler 1980 yılından bu yana antika ve eski mobilya alım satım işi ile ilgilenmekteyiz. Neden antika mobilyalarımı size satmalıyım diyorsanız gelin sizlere kendimizden biraz bahsedelim. Bizler 1980 yılından İstanbul’un Bakırköy ilçesinde Eski ağaç mobilya ve aksesuar işi ile iş hayatımıza atılmış bulunmaktayız. O yıllarda Ankara mobilya, ithal olarak gelen Klasik mobilyalar ve İstanbul’un usta marangozlarında el oyması mobilyalar alım ve satım işi ile başladık. 1980 yılından bu yana aile firması olarak devam etmekteyiz. Bende bu işi şuan babamla birlikte İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vererek ticari hayatımıza devam etmekteyiz.

Antika Mobilya Satmak İstiyorum diyorsanız tecrübemiz ve ürünleriniz değerinde satın almamız ile siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmesinin bir sebebi olarak görmekteyiz. Lütfen bizlere danışmadan Antika Mobilyalarınızı satmayın.

Antika Mobilya Nereye Satabilirim ?

Antika Mobilyalarınızı Antika Mobilya Alanlar olarak Berol Ticaret firmasına değerinde nakit olarak satabilirsiniz.

Call Now Button