El Dokuma Halı Alanlar olarak bizler 1985 yılından bu yana eski ve antika el dokuma halı alım satım işi ile ilgilenmekteyiz. Bizler İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin evlerinde, depolarında ve iş yerlernizde bulunan eski ve antika el dokuma halılarınızı en yüksek fiyata garantisi ile satın almaktayız. El Dokuma Halımı satmak istiyorum diyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Eğer el dokuma halılarınızı değerinde satmak istiyorsanız yapmanız gerekenleri yazımız diğer bölümlerinde aktarmış olacağız.

El Dokuma Halı Alanlar olarak el dokuma halılarımı nasıl satabilirim diyorsanız. Siz değerli müşterilerimize maddeler halinde ve resim yoluyla aktarmak isteriz.

  1. Satmak istediğiniz El Dokuma halılarınızı belirleyin.
  2. Satmak istediğiniz el dokuma halılarınızı fotoğrafları çekin
  3. Çektiğiniz fotoğrafları 0552 221 69 10 numaralı Whatsapp adresinize gönderin
  4. Gönderdiğiniz el dokuma halılarınızın bir kusuru var ise belirtemeniz gerekmektedir.
  5. El Dokuma halılarınızı ölçülerini bizler söylemeniz gerekmektedir.

El Dokuma Halı Alanlar olarak satmak istediğiniz el dokuma halılarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifi kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek el dokuma halılarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

El Dokuma Halı Alanlar

El Dokuma Halı Alan Yerler

El Dokuma Halı Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize bir konu hakkında bilgi vermek isteriz. Her el dokuması halı ne yazık ki para etmemektedir. Örnek vermek gerekirse bir ısparta el dokuma halısı metre karesi 50 tl yaparken bir hereke el dokuma halısı metre karesi 5.000 tl- 10.000 Tl arası yapabilmektedir. Halının dokuma şekli ve ip modeli gibi unsurlar fiyat farklılıkları oluşturmaktadır. Bunların haricinden aynı yörenin ürünleri arasında da model farklılıkları arasındada fiyat farklılıkları oluşmaktadır.

Site simgesi

El Dokuma Halı Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizden bir ricamız olacaktır. Verdiğimiz fiyat sizlere uygun değilse lütfen aynısı sizde o paralara var ise bende alırım. İyice öldürdünüz, siz adam mı kazıklıyorsunuz gibi hoş olmayan kelimeler lütfen kullanmayalım. Bizlerde sonuçta bu işten para kazanmaya çalışmaktayız. Örneğin sizlere 2000 Tl verdiğimiz bir halıyı tabi ki 3.000 Tl’ye satmayacağız. Yalan söylemenin gereği yok diye düşünmekteyiz. Sonuçta bizler bir ürünü para bağlamaktayız. Tamirleri, bakımları, temizlenmeleri gibi bizler zaman harcamaktayız. Belki sizlerden satın aldığımız bir halıyı 3-4 senede satacağız. Hemen satılacak diye bir kaide yok onun için bizlerde paramızı ve zamanımızı bağladığımız. İçin elbette para kazanmak istiyoruz. Onun için sizlere verdiğimiz fiyat düşük geliyorsa. Karşılıklı teşekkür ederek konuyu kapatabiliriz. Lütfen bu yazdıklarımızı yanlış anlamayın.

El Dokuma Halı Satmak İstiyorum

El Dokuma Halı Satmak İstiyorum diyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Bizler El Dokuma Halı Alanlar olarak 36 senedir siz değerli müşterilerimize el dokuma halı üzerine hizmet vermekteyiz. Bizler müşterilerimiz haricinde esnaf arkadaşlarımızdanda el dokuma halıları satın almaktayız. Onun için siz değerli müşterilerimize her zaman değerinde ve nakit olarak halılarınızı satın almaktayız. Unutmayın ki siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere danışmadan lütfen el dokuma halılarınızı satmayın. Sonradan pişman olmamak adına bizlerden fiyat bilgisi alın.

Call Now Button